Натуральна українська косметика - 2 в 1, або як щодня відчувати себе богинею

Зараз у світі так багато різної косметики, тому важко розібратись, яка краща. Голова іде обертом від новостворених назв новітніх кремів, гелів чи бальзамів. У продажі косметика із заморськими складниками, новинки на основі стовбурових клітин та багато іншого. 

Проте у всі часи найкращим залишається універсальний варіант для догляду за вашою шкірою. Це натуральна косметика, яку виготовляють за спеціальною рецептурою. Сукупність природних олій створює неймовірний ефект живлення вашої шкіри, за що вона потім вам дякуватиме своїм свіжим та чудовим виглядом. Така косметика ніжно і дбайливо піклується про будь-який тип шкіри. 

Що ж являє собою натуральна косметика? 

Це не тільки популярна терапія для шкіри, а й приємна користь з вигодою для вас. Якщо магія й існує, то назва її - натуральна косметика. Вона здатна творити дива, адже олії та природні складники мають універсальні властивості і підходять для різних типів шкіри. Розглянемо особливості найвідоміших органічних компонентів і їхній вплив на стан вашої шкіри та волосся. 

1. Олія зародків пшениці має зволожувальну та відновлювальну дію. Вона допомагає волоссю краще рости, а також запобігає ламкості, сухості та надмірному випадінню. Вітамін Е та незамінні жирні кислоти сприяють кращій секреції шкіри голови. Олія стимулює кровообіг, має антибактеріальний та протигрибковий ефект. 

2. Кокосова олія підтримує шкіру здоровою і зволоженою. Вона долає сухість, покращує стан волосся і зменшує втрату білка у ньому. Олія з кокоса відмінно бореться з грибком, загоює рани і використовується не тільки у косметології, а й у кулінарії. Вона ніжно обробляє огрубілу шкіру та пом'якшує її.

3. Олія з персикових кісточок має сильну протизапальну дію і глибоко проникає всередину шкіри. Вона добре загоює подряпини та не провокує алергічну реакцію. 

4. Олія з дерева ши ідеально підходить для сухої і чутливої шкіри та робить її еластичною та пружною, усуває розтяжки. 

Усі ці олії мають широке застосування у косметології, медицині, кулінарії. Проте сучасні підходи дозволяють використовувати їх не тільки у рідкому стані, а й у твердому. Ця нова технологія в органіці дозволила виготовляти натуральну косметику, що має значно кращі властивості. Олії у твердому стані мають спеціальну назву - баттери. Вони мають високий вміст гліцеридів насичених кислот, завдяки чому зволожують та зберігають еластичність шкіри. Найвідоміші з них - це олія з дерева ши, кокосова, пальмова та олія з какао. 

У чому перевага твердих олій над рідкими? 

1. Не розтікаються.

2. Не розбавлені іншими добавками чи речовинами.

3. Зручні і практичні у користуванні.

4. Дозволять використати стільки олії, скільки потрібно.

5. При температурі +35 можуть розплавлятись і знову застигати.

Наша майстерня з виготовлення органічної косметики "Natura Butter" пропонує вам широкий асортимент товарів для догляду. Ми виготовляємо косметику під індивідуальне замовлення та реалізацію, пропонуємо свіжовиготовлені товари, не практикуючи збереження на складі. Завжди слідкуємо за якістю продукції та рецептурою її виготовлення. Натуральна українська косметика ручної роботи від "Natura Butter" містить лише природні складники. Наші спеціалісти використовують рослинні олії, збагачені омега-кислотами та вітамінами. Також ми пропонуємо органічні креми, активатори для росту волосся, олійні комплекси для тіла, обличчя і губ. У складі продукції немає побічних компонентів хімічної промисловості, спрямованих на збільшення терміну придатності. Детальнішу інформацію ви можете знайти у нашому каталозі. Здійснюємо продаж продукції як оптом, так і вроздріб. Ми проконсультуємо вас з будь-яких питань.

Працюємо для того, аби ви щодня відчували дбайливий догляд природи. Чекаємо замовлень!